Весілля декор композиція серця і кулі з гелієм


Цiни:
Артикул: 124009
Короткий опис:

Кулі для композиції із сердець заповнюються повітрям. Композиція зберігає зовнішній вигляд у середньому 7 днів. Гарантія 2 діб. Монтується на жорсткий каркас. Металевий каркас дається в оренду. Ціна вказана без урахування монтажу.  оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів, куля в кулі 3 дні. Спеціальні вантажі не дозволяють композиції злетіти. Колір стрічки максимально підібраний під колір кульок. Гарантія польоту кульок 2 доби.

Композиція з повітряних куль прикрасить весілля, дитяче свято, корпоратив, ювілей та інші урочистості.

У композицію входить: 2 серця з латексних куль на каркасі, 18 однотонних куль з гелієм (30 см),  ; 2 кулі з малюнком, наповнені гелієм (30 см).

Наповнення: повітря

Колір: на вибір

Розмір: 1,8 м (композиція)

Матеріал: латекс, гелій

< p>Зберігає форму - кулі наповнені повітрям: в середньому 7 днів

Зберігає форму - кулі наповнені гелієм:   з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів, куля в кулі 3 дні

Гарантія: 2 діб

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Весілля декор композиція серця і кулі з гелієм ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Весілля декор композиція серця і кулі з гелієм ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.