Кулі-сюрпризи

Куля-сюрприз фіолетовий Куля-сюрприз фіолетовий
108004
Наповнення: повітря Колір: purple Розмір: 80 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля-сюрприз рожева Куля-сюрприз рожева
108005
Наповнення: повітря Колір: pink Розмір: 80 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля сюрприз помаранчевий з малюнком Куля сюрприз помаранчевий з малюнком
108006
Наповнення: повітря Колір: orange Розмір: 80 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля-сюрприз мікс рожевий Куля-сюрприз мікс рожевий
108001
Наповнення: повітря Колір: transparent, pink, fuchsia, violet lavender, white Розмір: 60 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля-сюрприз мікс блакитний Куля-сюрприз мікс блакитний
108002
Наповнення: повітря Колір: transparent, white, silver, blue Розмір: 60 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля сюрприз малюнок, різнокольорові з конфетті Куля сюрприз малюнок, різнокольорові з конфетті
108003
Наповнення: повітря Колір: transparent, pink, fuchsia, violet lavender, black, red, green, yellow, orange Розмір: 60 см Матеріал: латекс
Ціни:
Куля сюрприз різнокольорова з конфетті Куля сюрприз різнокольорова з конфетті
108007
Наповнення: повітря Колір: transparent, pink, violet lavender, blue, red, green, yellow, orange Розмір: 60 см Матеріал: латекс
Ціни:
Яке свято без сюрпризом? Жодного! Ми даруємо маленькі сюрпризи під час оформлення заходу. Наша команда пропонує різні варіанти прикраси повітряними кулями. Куля сюрприз – одне з найбільш яскравих та неординарних рішень. Це чудове рішення для дитячого дня народження і не тільки.

Куля сюрприз - особливості оформлення

Що це таке і у чому особливість? Тільки уявіть величезну кулю з наповненням, яка підвішується або кріпиться до стелі. Ми пропонуємо у двох варіантах:

  1. Прозорий.
  2. Матовий.

Для наповнення можна використовувати різні рішення: маленькі кульки, цукерки , цукерки, записки, пелюстки квітів та багато іншого. Велика куля під час свята лопається і її вміст розлітається. Тільки уявіть, як у найважливіший момент в одну мить починає кружляти цукерки! Ми пропонуємо різні кольори для такого декору.

Переваги кулі сюрпризу

Варіантів для прикраси свята дуже багато. Таке оформлення підійде будь-якого заходу. Це рішення допоможе зробити дитяче свято незабутнім, якщо наповнити його цукерками. Також він доповнить корпоративне свято. Наприклад, наповнити його можна цукерками чи кульками менше діаметром у корпоративних кольорах. Куля сюрприз може стати центром всього оформлення, так і додатковою композицією. Є свої переваги:

Наша команда пропонує різні варіанти прикраси заходу. Ви можете ознайомитись з нашими роботами у розділі “Фото робіт”. Ми розробляємо унікальне оформлення під вашу подію та з урахуванням ваших побажань. Кожна наша робота ґрунтується на індивідуальному підході до свята.

Ми в Instagram: