Прикраса машини

Магніти на авто: дякую за дочку, у нас дівчинка Магніти на авто: дякую за дочку, у нас дівчинка
111002
Матеріал: вініл
Ціни:
Магніти на авто: дякую за сина, у нас хлопчик Магніти на авто: дякую за сина, у нас хлопчик
111001
Матеріал: вініл
Ціни:
магніти на авто фото 1Саме з цієї причини виписка з пологового будинку завжди є урочистою подією, а весілля гуляють протягом кількох днів. З цієї причини кожна хвилина такого заходу фіксується на відеокамеру, а за винуватцями урочистостей всюди слідує професійний фотограф.
Студія «Свято» пропонує зробити свято ще більш яскравим і незабутнім, і поділитися своєю радістю з усіма, хто побачить ваше авто. Сучасні тематичні магніти допоможуть повідомити всім, що ви їдете забрати дружину з пологового будинку, або що ваша машина є частиною весільного кортежу.

Сучасні магніти на авто не псують фарбу, не залишають слідів і не впливають на роботу автомобіля. Вони просто тішать вас і оточуючих людей хорошими новинами. style="float: right; margin: 10px;" src="/uploads/tiny/images/magnit-malchik-1.jpg" alt="фото 2" width="400" height="300" />Студія «Свято» пропонує великий вибір різних комплектів магнітів на авто. Є товари для весілля, для урочистого виписування мами та дитини з пологового будинку. В наявності набори, актуальні при народженні хлопчиків та дівчаток. Є комплекти з написами різними мовами. І, звичайно ж, кожен з комплектів має не тільки напис, що говорить, або забавне зображення немовляти, але і кілька додаткових зображень дитячих аксесуарів: іграшки, качечки, ведмедики. Ці магніти виглядають дуже мило.
Ми пропонуємо багато варіантів наборів для придбання чи оренди. У другому випадку знадобиться застава.
Також у нас є багато інших виробів для святкування весілля або появи первістка: кульки, паперові гірлянди з привітаннями, тематичні подарунки та солодкі торти.

Варіанти магнітів на авто

У нашому каталозі представлені комплекти урочистої виписки для сім'ї, в якій народився хлопчик або з'явилася дівчинка. У кожному наборі кілька написів:

Завдяки наявності різних комплектів, підібрати найбільш підходящий буде легко. Також є багато варіантів магнітів на авто для святкування весілля. Як замовити магніти на авто в студії «Свято»

Для того щоб купити або взяти в оренду святкові магніти, просто зв'яжіться з нами по телефону, через інтернет або особисто приходьте до будь-якого з наших офісів у Києві. Також ми можемо запропонувати організацію урочистої виписки або весілля «під ключ».
Ми будемо раді зробити вашу урочистість ще більш незабутньою і красивою.

Ми в Instagram: