Контакти студії SVIATO

Офіс "Позняки"

Адреса: вул. Олександра Мишуги, 2

Тел: +38 (067) 786-97-01</a >
       
+38 (099) 424-62-70

Viber: +38 (067) 786-97-01
E-mail: 2214020@i.ua

Студія “Свято” пропонує яскраві гелієві кулі та оригінальні композиції > їх. З нами будь-яка урочистість стане яскравішою та оригінальнішою, крім того, ми можемо організувати весь захід «під ключ».

Наша компанія приймає замовлення з 9.00 до 21.00, а доставка працює цілодобово в Деснянському, Дніпровському районах, на Троєщині, Позняках, Воскресенці та Дарниці та інших районах лівого та правого берега Києва. Також можлива доставка композицій із куль та букетів із кульок по Київській області (вартість та умови доставки обговорюються окремо).

Ми готові оформити весільний зал, приміщення для святкування дня народження або прикрасити транспорт для виписки з пологового будинку. Щоб купити гелієві кулі або для уточнення деталей, телефонуйте за телефонами або звертайтеся безпосередньо через інтернет.

 • можливість купити якісні кулі зі США, Бельгії та інших країн;
 • можливість обробки Hi-Float, що продовжить термін служби кульок;
 • тривалість перебування в повітрі (не менше двох діб для акційних товарів);
 • можливість замовляти кульки з доставкою по всьому Києву (Деснянський та Дніпровський район, Троєщина, Воскресенка, Дарниця, Позняки);
 • ввічливість та відповідальність аеродекораторів;
 • просто величезний вибір кульок та інших виробів для створення по-справжньому святкової атмосфери.

Ми є лідерами в даній сфері, працюємо професійно і з душею, так що ваше свято буде оформлено стильно і сучасно. композицій, студія «Свято» регулярно проводить приємні акції. Знижки на акційні товари складають від 5% до 25% від початкової вартості, що дуже вигідно, якщо ви хочете купити красиві букети з куль з гелієм. Інформацію про товари, на які діють знижки, можна знайти на нашому сайті, або отримати у співробітників телефонного чи особистого спілкування. Акції діють по всьому Києву (Деснянський та Дніпровський район, Троєщина, Воскресенка, Дарниця, Позняки) та області.

Як замовити кульки в студії «Свято»?

Купити святкове чи рекламне оформлення повітряними кулями будь-якого типу, просто для мешканців правого та лівого берега Києва та області.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

 • замовити на сайті</ li>
 • мобільні номери;
 • сучасні месенджери;
 • електронна пошта.

І розкажіть, що саме потрібно прикрасити чи кого ви хочете привітати букетом з кульок. Наші дизайнери підберуть відмінну композицію з каталогу, або створять ексклюзивний варіант особисто для вас. Також ви можете особисто звернутися до наших офісів. В процесі особистого спілкування наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором виду та кількості кульок, або врахують ваші побажання при складанні композиції з кульок. Купити кулі особисто можна за такими адресами:

 • Позняки, вулиця Олександра Мишуги  2 (телефони:  +38 067 786-97-01, +38 099 424-62-70).

Також мешканці Деснянського, Дніпровського районів, Троєщини, Позняків, Воскресенки та Дарниці завжди можуть звернутися до нас через  Viber 0939481997, Skype sviato2012 або офіційний е-mail: 2214020@i.ua

Замовляйте повітряні кулі прямо зараз, такий подарунок сподобається всім.