Куля-цифра "9" у композиції з біло-золотими кулями


Цiни:
Артикул: 113020
Короткий опис:

Кулі наповнені гелієм. Латексні кулі оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів. Спеціальні вантажі не дозволяють композиції злетіти. Колір стрічки максимально підібраний під колір кульок. Гарантія польоту кульок 2 доби.

Композиція з кулями-цифрами прикрасить ваше свято, ювілей та інші урочистості.

У композицію входить: фольгована цифра (90 см), 9 однотонних латексних куль (30 см), 3 латексні кулі з конфетті (40 см), 3 фольговані зірки (45 см). Можливий вибір кольору кульок і цифр на ваш розсуд, згідно з палітрі

Наповнення: гелій

Колір: золото, білий (gold, white)

Розмір: 90 см (цифра)

Матеріал: латекс, полімерна плівка (фольга)

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення. 

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Куля-цифра "9" у композиції з біло-золотими кулями ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Куля-цифра "9" у композиції з біло-золотими кулями ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.