Куля-цифра "3" у композиції з рожевими кулями


Цiни:
Артикул: 113033
Короткий опис:

Кулі наповнені гелієм. Латексні кулі оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів. Спеціальні вантажі не дозволяють композиції злетіти. Колір стрічки максимально підібраний під колір кульок. Гарантія польоту кульок 2 доби.

Композиція з кулями-цифрами прикрасить ваше свято, ювілей та інші урочистості.

В композицію входить: фольгована цифра (90 см), фольгована зірка (45 см), фольговане серце (45 см), 2 латексні кулі з конфетті (30 см), 2 латексні кулі з малюнком (30 см), 6 однотонних латексних куль (30 см). палітрі

Наповнення: гелій

Колір: рожевий (pink)

Розмір: 90 см (цифра)

Матеріал: латекс, полімерна плівка (фольга)< /p>

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення. 

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Куля-цифра "3" у композиції з рожевими кулями ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Куля-цифра "3" у композиції з рожевими кулями ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.