Куля-цифра "1" у композиції з Мінні Маус


Цiни:
Артикул: 113028
Короткий опис:

Кулі наповнені гелієм. Латексні кулі оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів. Спеціальні вантажі не дозволяють композиції злетіти. Колір стрічки максимально підібраний під колір кульок. Гарантія польоту кульок 2 доби.

Композиція з повітряних куль прикрасить весілля, дитяче свято, корпоратив, ювілей та інші урочистості.

У композицію входить : 1 фольгована куля "Міні Маус" (70 см), 1 фольгована цифра "1" ( см), 1 фольгований круг з написом "З днем народження!" (см), 10 різнокольорових латексних кульок з малюнками та написами (30 см), 3 ромашки з латексних кульок наповнені повітрям, підставка з латексних кульок наповнена повітрям.

Можливий вибір кольору кульок і цифр на ваш розсуд, згідно з палітрі

Наповнення: гелій

Колір: асорті

Розмір: 1,8 м (композиція)

Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів

Гарантія на політ: 2 доби

>

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення. 

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Куля-цифра "1" у композиції з Мінні Маус ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Куля-цифра "1" у композиції з Мінні Маус ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.