Куля-цифра "1" у композиції з блакитними кулями


Цiни:
Артикул: 113026
Короткий опис:

Кулі наповнені гелієм. Латексні кулі оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів, куля в кулі 3 дні. Спеціальні вантажі не дозволяють композиції злетіти. Колір стрічки максимально підібраний під колір кульок. Гарантія польоту кульок 2 доби.

Композиція з повітряних куль прикрасить весілля, дитяче свято, корпоратив, ювілей та інші урочистості.

У композицію входить: 1 фольгована цифра на вибір (90 см), 1 синя фольгована зірка (45 см) ), 4 прозорі латексні кулі з синім конфетті (30 см), 2 блакитні латексні кулі (30 см), 1 біла латексна куля (30 см), 1 куля в кулі (30 см).

Можливий вибір кольору кульок і цифр на ваш розсуд, згідно з палітрі

Наповнення: гелій

Колір: асорті

Розмір: 2 м (композиція)

Час польоту в середньому: кулі з конфетті 4 дні, однотонні кулі 10 днів, фольговані кулі 10 днів, куля в кулі 3 дні

Гарантія на політ : 2 доби

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення. 

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Куля-цифра "1" у композиції з блакитними кулями ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Куля-цифра "1" у композиції з блакитними кулями ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.