Куля Bubble з різнокольоровим пір'ям у композиції


Цiни:
Артикул: 121007
Короткий опис:

Кулі наповнені гелієм і комплектуються грузиком, що дозволяє його зафіксувати на потрібній вам висоті. У кулю міститься натуральне кольорове перо. Час польоту в середньому 1 день. Стрічка підбирається найбільш підходяща за кольором, за бажанням замовника її можна прикрасити гірляндою тассел або іншим декором (додатково оплачується). 

Важливо: Час польоту куль з пір'ям у середньому 1 добу.

Прозорі кулі з барвистим пір'ям чудово виглядають як у композиціях з латексними кулями так і самостійно. Кулі Bubble з різнобарвним пір'ям - ідеальна прикраса свята.

У композицію входить: 3 кулі Bubble з різнокольоровим пір'ям (45 см), 3 кулі Bubble з поміщеними в них латексними кулями з малюнком (45 см), 3&nbsp ;куля Bubble з поміщеними в них маленькими латексними кульками (45 см).

Колір пір'я на вибір, уточнюється при оформленні замовлення.

Наповнення: гелій

Колір: прозорий (transparent)

Розмір: 2 м (композиція)

Матеріал: еластичний пластик

Час польоту в середньому: 1 доба

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Куля Bubble з різнокольоровим пір'ям у композиції ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Куля Bubble з різнокольоровим пір'ям у композиції ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.