Кулі з малюнком образливі


Цiни:
Артикул: 112017
Короткий опис:

Кулі з малюнком наповнені гелієм і оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту середньому 7 днів. Кулі можна зв'язати в пучок або розпустити під стелю. Стандартна довжина стрічки 120 см, колір стрічки максимально підібраний під колір кульки (довжину та колір стрічки можна погодити при оформленні замовлення). Гарантія польоту кульок з обробкою Hi-Float 2 доби.

Кульки з жартівливими та прикольними написами - унікальний подарунок для креативних людей з гарним почуттям гумору.

Написи на чорних шарах: "Вечірка гівно!", "Старість не радість", "Ще трохи втратило...", "Поляна сьогодні-подарунки завтра", "Чого стоїш? Наливай!", "Роки тебе не пощадили", "Ура Ще на рік ближче до пенсії", "Ще на рік ближче до смерті", "Природа щедро тебе обділила", "Щасливого чого там у тебе", "Ненавиджу тебе найменше", "Дід пердід", "Лузер, не сумую ", "Тут офігенно нудно", "Лопни від щастя", "Короче, це мій подарунок", "Капець ти стара", "Капець ти старий", "Я тут тільки через торт".

Наявність кульок з потрібними написами уточнювати у менеджера при оформленні замовлення. 

Наповнення: гелій

Колір: чорний, рожевий (black, pink)

Розмір: 12" (30 см)

Матеріал: латекс

Час польоту: в середньому 7 днів

Гарантія на політ: 2 доби

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення.

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Кулі з малюнком образливі ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Кулі з малюнком образливі ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.