Кулі з гелієм металік мікс: багатоколір


Цiни:
Артикул: 102067
Короткий опис:

Кулі з гелієм оброблені спеціальною рідиною Hi-Float. Час польоту загалом 10 днів. Кулі можна зв'язати в пучок або розпустити під стелю. Стандартна довжина стрічки 120 см, колір стрічки максимально підібраний під колір кульки (довжину та колір стрічки можна погодити при оформленні замовлення). Гарантія польоту кульок з обробкою Hi-Float 2 доби.

Мікс куль з металізованим блиском transparent, pink, sky blue, blue, green, yellow, оrange, purple - ідеальна прикраса будь-якого свята.

Можливий вибір кольору куль на ваш розсуд, згідно  палітрі

Наповнення: гелій

Колір: прозорий, рожевий, небесно-блакитний, блакитний, зелений, жовтий, помаранчевий, фіолетовий металік (transparent, pink, sky blue, blue, green, yellow, оrange, purple )

Розмір: 12" (30 см)

Матеріал: латекс

Час польоту в середньому: 10 днів

Гарантія на політ: 2 доби

Увага! Колір товару на фотографії може відрізнятися від фактичного кольору, залежно від індивідуальних налаштувань вашого монітора, фотоапаратури та освітлення. 

Інформація для покупців

Як оплатити

Сплатити Кулі з гелієм металік мікс: багатоколір ви можете в наших магазинах, кур'єру за фактом доставки, на карту Приватбанку, Монобанку або на розрахунковий рахунок.

Як отримати замовлення

Кулі з гелієм металік мікс: багатоколір ви можете забрати самовивізом з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку по Києву та області.